Sława i Pojezierze Leszczyńskie

Polska jest krajem, w którym można znaleźć wiele miejsc atrakcyjnych turystycznie. Nie tylko morze i góry są warte uwagi spragnionych wypoczynku turystów. Doskonałym miejscem na aktywny wypoczynek jest Sława. Goście, którzy zechcą spędzić swój czas w tym niedużym, ale urokliwym mieście powiatu wschowskiego, będą w pełni usatysfakcjonowani. Czekają tu na nich liczne atrakcje związane ze środowiskiem przyrodniczym oraz zabytki i wspaniałe sławskie noclegi.

Sława to miejscowość, która bardzo sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Znajduje się tu bowiem rozległe, wabiące czystą wodą Jezioro Sławskie, po którym można żeglować, pływać kajakiem, rowerem wodnym czy łodzią wiosłową. Na zmęczonych, jednak zadowolonych gości czeka też świetna baza noclegowa. Sława zachęca turystów do odbywania pieszych wycieczek oraz poznawania okolicy na rowerze. Dla tych, którzy wybierają jednoślady, wytyczono interesujące szlaki rowerowe.

Ciekawym sposobem spędzania czasu w Sławie jest przemierzenie ścieżki przyrodniczo-leśnej stworzonej przez miejscowe nadleśnictwo. Wśród bogactw tej okolicy można wymienić wspaniałe, liczne pomniki przyrody, a wśród nich największą w Polsce sosnę czarną. W Sławie baza noclegowa jest częścią świetnej bazy turystycznej, która zyskuje uznanie odwiedzających ją gości. Co roku po udanych urlopach opuszcza Sławę liczne grono turystów, by powracać do niej choćby na weekendy i na kolejne urlopy. Miejscowość ta stwarza okazję do różnego rodzaju aktywności, a wszystko sprzyja wypoczynkowi. Baza noclegowa jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego gościa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>